Oferta wypoczynku

Wypoczynkowi sprzyja głównie pogoda ducha oraz otaczająca nas przyroda. Tego na pewno nie zabraknie w Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym w Porszewicach otoczonym piękną zielenią i starym wspaniałym lasem mieszanym. Okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu – spacerom po lesie oraz jeździe rowerem po wytyczonych drogach leśnych. Wszystko to dzieje się w atmosferze komfortu, który zapewnia spokojny odpoczynek i wytchnienie. Aktywnych gości naszego ośrodka zapraszamy do skorzystania z sauny fińskiej, wypoczynku na naszym patio oraz spacerów po ogrodzie.

Dla osób wypoczywających i chcących nocować w naszym ośrodku, przygotowaliśmy komfortowe pokoje noclegowe w trzech konfiguracjach: 1 osobowy, 2 osobowy oraz 4 osobowy. Miejsca noclegowe są o podwyższonym standardzie (każdy pokój posiada własną, dobrze wyposażoną łazienkę). Dysponujemy również specjalnie przygotowanymi pokojami dla osób niepełnosprawnych.

Dla bezpieczeństwa gości i osób odwiedzających ośrodek, posiadamy monitoring i strzeżony parking całodobowy.

 

Zaletą ośrodka jest położenie pomiędzy Łodzią, Pabianicami oraz Konstantynowem Łódzkim. Jeśli szukają Państwo noclegu w Łodzi i chcą naprawdę wypocząć oraz nabrać sił – zapraszamy do nas. Polecamy i zachęcamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i zapewniamy, że będą Państwo do nas chętnie wracać.

Serdecznie zapraszamy!

Loading