Rekolekcje kapłańskie "Z martwych wstanie. O Dawidzie w nas"

30 kwietnia 2024

1

Serdecznie zapraszamy na „Z martwych wstanie. O Dawidzie w nas” - rekolekcje współprowadzone przez osoby skrzywdzone seksualnie w Kościele.

Ekipa prowadząca będzie na pewno czymś mocno odróżniającym to spotkanie od wszystkich innych. Są w niej bowiem: osoby skrzywdzone w Kościele, małżeństwo, osoby samotne, psychoterapeuci, księża i biskup.

W trakcie rekolekcji chodzi o głoszenie Ewangelii, dlatego skupiać się będziemy przede wszystkim na Jezusie. Chcemy Go także spotykać w kontekstach trudnych, których nie da się dzisiaj nie zauważać. Nie będziemy nikogo o nic oskarżać (ta rola w historii zbawienia jest już obsadzona). O bolesnych sprawach będziemy mówić po to, żeby odkryć, jak Jezus potrafi się nimi zająć i jak także przez nasze rany może popłynąć Jego łaska.

Rozumienie lepiej samych siebie wpływa również na to, że lepiej jesteśmy w stanie zrozumieć Pana Boga, a przez to też później tych, do których chce nas posłać. Właśnie dlatego będą z nami  profesjonaliści zajmujący się pomaganiem na co dzień.

Termin: 21-24.10.2024
Rekolekcje rozpoczną się kolacją o godz. 18.00 w poniedziałek, a zakończą obiadem w czwartek (ok. godz. 14.00). Możliwość zakwaterowania od godz. 16.00

Zapraszamy Księży i Biskupów!
Zespół KEP ds. Nowej Ewangelizacji
SESA Żary „Syn Dawida”
Fundacja Składak

Koszt: 
510 zł – zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
690 zł – zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym

 

Link do zapisów: https://forms.gle/Yu41fvMSwyFcYGCdA

 

Udostępnij:

Loading